Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Chwałków – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Dolnym Śląsku

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

119 000 zł1 000 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 1.000 metrów m2. Przy działce prąd i woda. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną do 1,5 kondygnacji czyli.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Kębłowice

Kębłowice(Chwałków + 25 km)

385 000 zł1 088 m² 353,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1088 m Kębłowice | mpzp | media | blisko Wrocławia oferta na wyłączność Szukasz miejsca pod budowę domu, które łączy ciszę, zieleń i szybki dojazd do miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Cieszyce

Cieszyce(Chwałków + 16 km)

240 000 zł1 500 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni ok. 1500 mkw w miejscowości Cieszyce (gmina Kobierzyce). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Bielawa(Chwałków + 24 km)

510 000 zł6 016 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Bielawie przy wyjeździe na obwodnice. Powierzchnia - 16016m2 Media: woda, prąd, kanalizacja Przeznaczenie - 10p i 13p/ur 1) przeznaczenie podstawowe terenu: obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bartoszowa

Bartoszowa(Chwałków + 21 km)

700 000 zł17 400 m² 40,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun nieruchomości: arletta Betker tel.   Na sprzedaż atrakcyjną działka położoną w malowniczej okolicy, składającą się z 5 działek o łącznej powierzchni 1.74 hektara.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lubachów

Lubachów(Chwałków + 23 km)

175 000 zł1 975 m² 88,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona we wsi Lubachów o powierzchni 1975m2. Działka ładnie położona na wzgórzu nieopodal las, dojazd do działki drogą gminną. Media: prąd i woda na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Zebrzydów

Zebrzydów(Chwałków + 6 km)

500 000 zł4 888 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę znajdującą się w miejscowości Zebrzydów! Działka o powierzchni ok. 50 arów. Przy działce znajduje się prąd, w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa, ul. Gliniana

Zachowice(Chwałków + 13 km)

273 000 zł4 800 m² 56,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod inwestycję, pod budowę, super lokalizacja, gmina Kąty Wrocławskie - Zachowice. - powierzchnia: 4800 mkw - kształt regularnego prostokąta o wymiarach 54 m x 90 x - uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Tuszyn(Chwałków + 12 km)

350 000 zł4 004 m² 87,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż w Tuszynie! Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 4004 m2 w miejscowości Tuszyn, zaledwie 5 minut od Dzierżoniowa i 15 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gilów

Gilów(Chwałków + 21 km)

107 000 zł1 245 m² 85,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1245 m - Gilów k. Niemczy | 5 km od Dzierżoniowa | Atrakcyjna cena 107 000 zł Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Gilów, w gminie Niemcza, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Bystrzyca Górna

Bystrzyca Górna(Chwałków + 16 km)

215 000 zł1 900 m² 113,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka budowlana w Bystrzycy Górnej, na wzgórzu, tuż przy lesie, wspaniałe widoki na pasma Gór Sowich. Lokalizacja: bystrzyca Górna, wieś zlokalizowana ok 10km od Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Chwałków

Chwałków,dolnośląskie

499 000 zł20 000 m² 24,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlano-rolna o łącznej powierzchni 2ha we wsi Chwałków gm. Marcinowice. Działka na szczycie wzniesienia z widokiem na masyw Ślęży. Dodatkowo zlokalizowana jest obok niesamowitego.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij